نشست هفتگی شورا برگزار شد

نشست هفتگی شورا برگزار شد  
با حضور تمامی اعضای شورای اسلامی و شهردار شهداد نشست هفتگي شورا برگزار شد. در این نشست مسائل و مشکلات مطرح و گزارش پیگیری های به عمل آمده ارائه شد. در ابتدای نشست تعدادی از سرمایه گذاران جهت مسائل گردشگری و رایزنی در این مورد در شورا حضور یافتند.

نشست هفتگی شورا برگزار شد 
نشست هفتگی شورا برگزار شد  
امروز نشست مشترک شورای اسلامی شهر شهداد و شهرداری برگزار شد. در این جلسه که آقایان باقری نژاد، وجه الدینی و خانم ها دروگر و امینی نژاد حضور داشتند شهردار شهداد از تعدادی پرسنل خدوم و فعال شهرداری با اهدای تقدیرنامه و کارت هدیه قدردانی کرد. در این جلسه پرسنل حاضر به بیان دیدگاهها ی خود راجع به مسائل شهری و شهرداری پرداختند و پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمودند.
اعضای شورای اسلامی شهر شهداد نیز ضمن خدا قوت به پرسنل از نظرات ارائه شده استق

نشست هفتگی شورا برگزار شد 
خبار نشست های انتخاباتی دکتر وحید رحمانی خلیلی  
به نقل از گروه حامیان دکتر ایوب برزگرنژاد  در فضای مجازی نشست های انتخاباتی ایشان در هفته گذشته به شرح ذیل می باشد:
*برگزاری  سومین همایش استانی حزب  کارگزاران  با  عنوان مذاکره ملی  در مسیر فردایی بهتر با حضور  مهندی حسن مرعشی و با سخنرانی آقای دکتر ایوب برزگرنژاد  در مورخ 24/9/94  در سالن همایش های  مجتمع هوتو شهرستان بهشهر برگزار می گردد.
 *در مورخ 21/9/94 نشست محفلی آقای دکتر برزگرنژاد با جمعی از بانوان منطقه 30 متری  راه آهن نکا
*نشست  خصوصی د

خبار نشست های انتخاباتی دکتر وحید رحمانی خلیلی 
نشست تخصصی«جوانان و مصرف گردشگری» در روز جهانی گردشگری برگزار می شود  
نشست تخصصی«جوانان و مصرف گردشگری» در روز جهانی گردشگریدر دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران برگزار می شود.این نشست با محوریت شعار سال سازمان جهانی جهانگردی «یک میلیارد گردشگر، یک میلیارد فرصت» با حضور  شهرود امیرانتخابی، رئیس موسسه علمی-کاربردی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،کرامت‌الله زیاری، استاد دانشگاه تهران، محمدحسن مطیعی لنگرودی، استاد دانشگاه تهران، و رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در

نشست تخصصی«جوانان و مصرف گردشگری» در روز جهانی گردشگری برگزار می شود 
اخبار نشست های انتخاباتی آقای یعقوبی گلوردی  
به نقل از گروه حامیان حجت اسلام یعقوبی گلوردی  در فضای مجازی نشست های انتخاباتی ایشان در هفته گذشته به شرح ذیل می باشد:
در مورخ 18/9/94  سخنرانی آقای دکتر یعقوبی  در  مسجد حضرت ابوالفضل  نفر برگزار شد.
* افتتاحیه  حسینه روستای گلورد با حضور حجت الاسلام احمدی و حجت اسلام یعقوبی .
* در مورخ 21/9/94 نشست صمیمی  آقای یعقوبی با مردم  خ انقلاب 39 نکا   کوچه شهید شعبانپور  و  همچنین با  سخنرانی دکتر  یعقوبی و سخنرانی آقای  غلامرضا صادقی گلوردی ریاست محترم

اخبار نشست های انتخاباتی آقای یعقوبی گلوردی  
پی‌ام‌دی به تاریخ پیوست  
 
دکتر محمدجواد ظریف افزود: سرانجام شورای حکام پس از 12 سال، با اذعان به تکمیل نقشه‌راه بین ایران و آژانس، بسته شدن پرونده موسوم به پی‌ام‌دی را با استفاده از عبارت صریح close consideration در بند 9 قطعنامه خود اعلام کرد.
وزیر خارجه ایران افزود: این قطعنامه بسیار فراتر از بستن موضوع موسوم به پی‌ام‌دی رفته و رسماً 12 قطعنامه پیشین شورای حکام در خصوص برنامه هسته‌ای ایران که حاوی اتهامات و محدودیت‌های جدی برای برنامه هسته‌ای کشور بود را لغو کرده است.

پی‌ام‌دی به تاریخ پیوست  
جزئیات قطعنامه شورای امنیت علیه «داعش»  
شورای امنیت سازمان ملل شب گذشته قطعنامه‌ای را صادر کرد که با قرار دادن داعش در کنار القاعده، تلاش خواهد کرد حمایت مالی از داعش را متوقف کند. به گزارش خبرگزاری فارس، نشست نمایندگان کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل روز گذشته برگزار شد. اما این بار این وزرای دارایی بسیاری از کشورها بودند که برای نخستین بار در این نشست شرکت می‌کردند؛ جلسه‌ای که با هدف تصویب قطعنامه‌ای سرسختانه در مبارزه با کمک‌های مالی و تأمین بودجه مورد نیاز گروه تروریس

جزئیات قطعنامه شورای امنیت علیه «داعش»  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری: برگزاری انتخابات باید همراه با دقت و امانت داری باش  
 


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: اجرای انتخابات یک کار سیستمی است که باید با دقت، هوشمندی و در عین حال با رعایت کامل امانت داری همراه باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری دکتر شاه حسینی که در پانزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه سخن می گفت با ذکر این مطلب اظهار کرد: خوشبختانه اعضای ستاد انتخابات استان از تجربیات بسیار ارزشمندی در این عرصه برخوردار هستند و با این پشتوانه انتخابات پیش

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری: برگزاری انتخابات باید همراه با دقت و امانت داری باش 
استاندار کرمانشاه:شورای آموزش و پرورش برای ارتقاء شاخص ها تلاش کند  
به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری روز سه شنبه به نقل از اسدالله رازانی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اعلام کرد: در این شورا باید به مباحث و موضوعاتی پرداخته شود که منجر به کارآمدی و پویایی هر چه بیشتر ساختار آموزش و پرورش در استان شود.وی با اشاره به بحث تحول که می تواند در بخش آموزش و پرورش استان منجر به پویایی شود، اظهار داشت: باید به تحول در جهت ارتقاء شاخص ها در این شورا توجه ویژه شود تا کارهای اساسی و بنیادین در آن شکل بگیرد.رئیس شور

استاندار کرمانشاه:شورای آموزش و پرورش برای ارتقاء شاخص ها تلاش کند  
همایش مجمع عالی بسیج فردا در مشهد برگزار می‌شود(باسخنرانی سردار سرلشگر جعفری)  
همایش مجمع عالی بسیج فردا با حضور و سخنرانی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد برگزار می‌شود.
 دومین همایش سراسری مجمع عالی بسیج، فردا با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، آیت‌الله علم‌الهدی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد، مسئولان لشکری و کشوری و نیز دوهزار تن از نخبگان عرصه‌‌های مختلف کشور و جمعی از مقامات و مسئولان عالی‌‌رتبه اس

همایش مجمع عالی بسیج فردا در مشهد برگزار می‌شود(باسخنرانی سردار سرلشگر جعفری) 
علام وصول طرح حمایت از بافت‌های تاریخی و فرهنگی  
عضو هیات رئیسه مجلس در نشست علنی امروز طرح حمایت از بافت های تاریخی و فرهنگی و کمک به توانمندسازی مالکین و ساکنین آنها را اعلام وصول کرد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکترعلیرضا منادی سفیدان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی طرح حمایت از بافت های تاریخی و فرهنگی و کمک به توانمندسازی مالکان و ساکنان آنها را طبق اصل 85 قانون اساسی در اجرای ماده 168 آیین نامه داخلی مجلس اعلام وصول کرد.
 

علام وصول طرح حمایت از بافت‌های تاریخی و فرهنگی 
یک بام دو هوا قرتی های سبز!  
اندر احوالات این قشر سبز بی هویت همین بس که:
- در سال 88 مدعی بودند که ورود به جزئیات جز وظایف شورای عالی امنیت ملی نیست و فقط می بایست خط مشی های کلی و راهبرد را تبیین نماید و حصر سران فتنه چون از وظایف قوه قضاییه بوده، ورود شورا غیر قانونی بوده است!
+ در سال 94 مدعی هستند شورای عالی امنیت ملی باید مفاد توافق وین را تصویب کند و مجلس حق ورود ندارد!
پ ن: خدایا شاهدباش که هیچگاه دلشان به حال قشر مستضعف نسوخت و هر کس فقط به دنبال تامین منافع حزب خود بود..

یک بام دو هوا قرتی های سبز! 
سخنرانی رئیس موسسه آموزش عالی میراث در دانشگاه تهران به مناسبت روز جهانی جهانگردی  
نشست تخصصی«جوانان و مصرف گردشگری» در روز جهانی گردشگری پنجم مهر 1394 (ساعت14تا16) در دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران با حضور  شهرود امیرانتخابی، رئیس موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،کرامت‌الله زیاری، استاد دانشگاه تهران، محمدحسن مطیعی لنگرودی، استاد دانشگاه تهران، و رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.

سخنرانی رئیس موسسه آموزش عالی میراث در دانشگاه تهران به مناسبت روز جهانی جهانگردی 
اخبار نشست های انتخاباتی دکتر وحید رحمانی خلیلی  
به نقل از گروه حامیان دکتر وحید رحمانی خلیلی در فضای مجازی نشست های انتخاباتی ایشان در هفته گذشته به شرح ذیل می باشد:
*حضور در بین نمازگذاران روستای کلت  در روز رحلت پیامبر (ص) به دعوت  روحانی محترم روستای  آقای حجت اسلام حیدری.
*در مورخ 18/9/94 جلسه هم اندیشی رابطین ستادهای شهرستانهای نکا بهشهر و گلوگاه  دکتر وحید رحمانی خلیلی  در تالار  شهر قشنگ بهشهر با سخنرانی آقای عبدالحمید رحمانی خلیلی .

اخبار نشست های انتخاباتی دکتر وحید رحمانی خلیلی 
مجتبی چراغیان از آموزش و پرورش گیلانغرب رفت؛ حشمت الله پارسا سرپرست معرفی شد  
با استعفای مجتبی چراغیان فرد ؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان گیلانغرب، حشمت الله پارسا بعنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
مجتبی چراغیان فرد با توجه به عضویت در شورای اسلامی شهر گیلانغرب(و ریاست چهارمین دوره این شورا در گیلانغرب)، دو شغله محسوب می شد که طبق قانون باید یکی از این دو پست را انتخاب می کرد و ایشان، شورای شهر را برگزید.
در آیین معارفه چراغیان که روز دوشنبه برگزار شد یکی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اظهار داشت:

مجتبی چراغیان از آموزش و پرورش گیلانغرب رفت؛ حشمت الله پارسا سرپرست معرفی شد 
وزارت خارجه ایران  
واکنش وزارت خارجه ایران به بیانیه پایانی نشست سران شورای همکاری خلیج فارس درعربستان
خبرگزاری میزان-جابر انصاری گفت:جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک بخش جدایی ناپذیر سرزمین ایران است وتکرار ادعاهای بی اساس، تأثیری بر تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران نداشته و موضعی غیر سازنده تلقی می شود.
به گزارش میزان،سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه پایانی نشست سران شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، جزایر

وزارت خارجه ایران 
فرماندار قیروکارزین: بستر های فراوارن سرمایه گذاری در قیروکارزین وجود دارد/ احداث کانال های پایاب را  
اشکان کاظمی فرماندار قیروکارزین در نشست شورای اداری شهرستان که با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد به تشریح مشکلات و موانع توسعه قیروکارزین پرداخت.
اشکان کاظمی فرماندار قیروکارزین در نشست شورای اداری شهرستان قیروکارزین که با  حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد با اشاره به بستر های موجود در این شهرستان گفت: شهرستان قیروکارزین با تولید 43 لیموشیرین کشور و نیز تولید 25 درصد لیموترش کشور مقام اول تول

فرماندار قیروکارزین: بستر های فراوارن سرمایه گذاری در قیروکارزین وجود دارد/ احداث کانال های پایاب را 
نقطه کور دستاورد نشست وین  
دیپلماسی ایرانی: نشست وین و انتشار بیانیه مشترک میان شرکت کنندگان آن درباره سوریه از دو سطح قابل بررسی است. نخست از منظر تحولات میدانی و اوضاع داخلی سوریه. تحولات میدانی به گونه ای است که همه کشورها پی بردند بدون حضور مستقیم ایران در هر گونه مذاکره ای، امکان پیشرفت برای حل یا توافق برای حل آن بحران غیرممکن است. اقدامات طرف های مقابل و عزم آنها برای سرنگونی بشار اسد و جایگزینی حکومتی به جای دولت او، به شکست انجامید. بخشی از این شکست متاثر از ح

نقطه کور دستاورد نشست وین 
تصاویر حضور 4 ساعته وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در قیروکارزین  
دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ظهر روز چهارشنبه با حضور در شهرستان قیروکارزین در نشست شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.
دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ظهر روز چهارشنبه به همراه چند تن از مسئولان استانی وارد قیروکارزین شد.
وی پس از ورود به شهرستان بر سر مزار شهدا حضور یافت و سپس در نشست شورای اداری قیروکارزین که با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد شرکت کرد.
در زیر تصاویر حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در قیروکارزین آمده ا

تصاویر حضور 4 ساعته وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در قیروکارزین 
نامه روحانی به رهبری به روایت آیت الله جنتی  
«روحانی برای حل مشکلات لایحه امر به معروف به رهبری نامه نوشت». این خبری بود که دبیر شورای نگهبان اعلام کرد و همزمان از احمدی​ نژاد به دلیل عدم توجه به این لایحه انتقاد کرد.
 
به گزارش خبرآنلاین، صبح امروز اولین نشست ستاد امربه معروف و نهی از منکر صبح امروز با حضور فرمانده ناجا، وزیر آموزش و پرورش، وزیر ارشاد، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، معاون فرهنگی قوه قضاییه، آشتیانی نماینده مجلس، ‌ رئیس ستاد سیاستگذاری ائمه جمعه، راستی نماینده حوزه علم

نامه روحانی به رهبری به روایت آیت الله جنتی 
پوپولیسم شهردار  
شهردار محترم ؛ زمان پوپولیسم؛ گذشته است. 
چند ماه پیش تیتر رسانه مکتوبی توجه من را معطوف خود کرد و آن اینکه از قول آقای شهردار محترم  یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی بیان شده بود: من باید 4 سال شهردار باشم!!!!!
بلافاصله با مطالعه متن گزارش و تحلیل گفتمان نوشتار، ادبیات سلطه جویانه آقای شهردار متعجبم ساخت. تعجب بیشترم از این بود که این ادبیات و این شیوه نارسیستی، ناشی از کدام ذهنیت می تواند باشد. اینچنین یگانه فرض کردن خود برای تصدی مسند شهر

پوپولیسم شهردار  
 
مراسم بزرگداشت شهید عبدالرشید رشوند در قزوین برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم عبدالرشید رشوند آوه در استان قزوین برگزار شد. به گزارش شهدای ایران به نقل از تسنیم از قزوین، مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم عبدالرشید رشوند آوه بعدازظهر امروز در مصلای شهر معلم کلایه استان قزوین برگزار شد. در این مراسم ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین، سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه ال

 
اطلاعیه  
بدینوسیله به اطلاع میرساند هیات تیراندازی با کمان استان خوزستان در نظر دارد دومین مسابقه پاییزه سال ۹۴ را به میزبانی اهواز برگزار نماید. لذا شرایط برگزاری به شرح زیر اعلام میگردد:
زمان: جمعه ۲۷ اذر از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعد ازظهر
مکان: اهواز. کیان آباد .خیابان ۳۱. مجموعه ورزشی ستایش
مسافت: ۳۰ متر
هزینه ورودی: ۳۰ هزار تومان
سطح و رشته: آزاد استانی .ریکرو و کامپوند
مسابقه در یک دور مقدماتی و سپس جدول تک حذفی برگزار میشود.در صورت حدنصاب شهرستانی مساب

اطلاعیه 
در هفته دوم لیگ برتر زورخانه ای خراسان جنوبی در صدر گروه ب قرار گرفت  
دومین هفته از رقابتهای لیگ برتر تیمی زورخانه ای با پیکارهای گروه ب پیگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی دلیرستان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این هفته از رقابتها روز پنجشنبه 26 آذرماه در زورخانه شهدای گمنام چالوس (استان مازندران) برگزار گردید.
در پایان تیم هیئت پهلوانی و زورخانه ای خراسان جنوبی با 264 امتیاز موفق به صدرنشینی "گروه ب" در دومین هفته لیگ برتر تیمی زورخانه ای شد.
تیم هیئت پهلوانی و زورخانه ای کردست

در هفته دوم لیگ برتر زورخانه ای خراسان جنوبی در صدر گروه ب قرار گرفت 
مسابقه آزاد استانی  
هیات تیراندازی با کمان استان خوزستان در نظر دارد یک دوره مسابقه آزاد استانی فضای آزاد با شرایط زیر برگزار نماید.از ورزشکاران و علاقمندان به رشته تیراندازی با کمان دعوت میشود جهت حضور در این مسابقه در تاریخ مقرر به آدرس ذکر شده مراجعه نمایند.
زمان برگزاری: جمعه 15 آبان.ساعت 8 صبح الی 16
مکان برگزاری: اهواز- کیان آباد -خیابان 31 مجموعه ورزشی ستایش
مسافت مسابقه: ریکرو 30 و کامپوند 50 متر
هزینه ورودی: 30 هزار تومان
مسابقه در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار

مسابقه آزاد استانی 
نتایج دور دوم مسابقات فصلی خوزستان  
دور دوم مسابقات ازاد استان خوزستان امروز با شرکت ۳۱ کماندار از سراسر استان در اهواز برگزار گردید.کمانداران اهواز.امیدیه.ابادان.دزفول .مسجدسلیمان و شوش با استقبال از این مسابقه در اهواز به رقابت پرداختند که در نهایت نتایج به شرح زیر اعلام گردید:
ریکرو اقایان:
قدرت اقاجری.رضا نقیبی .جواد مندنی زاده
کامپوند اقایان:
رامین طحان.عباس اسماعیل وندی. امیر گودرزی
ریکرو بانوان:
شفق سیف.فاطمه حسینی.شیوا مختاری
در پایان جوایز نقدی و احکام قهرمانی اهدا

نتایج دور دوم مسابقات فصلی خوزستان 
آزمون میان ترم - قابل توجه تمامی دانشجویان محترم  
لازم به یادآوری است که طبق برنامه ابتدای ترم با همان بارم بندی در نظر گرفته شده ، در تمامی دروسی که از ابتدای روز یک شنبه مورخ 22 آذرماه تا انتهای روز شنبه مورخ 28 آذرماه برگزار می گردد، در محل کلاس آزمون میان ترم به عمل خواهد آمد. راجع به کم و کیف آزمون در پست قبلی و در کلاس ها حضورا توضیح داده شده است.
تذکر1: در پی درخواست برخی دانشجویان ، آزمون میان ترم دروس "زیر ساخت شبکه" و "سیستم های اطلاعات مدیریت" در روز 27 آذرماه  برگزار خواهد شد.
 

آزمون میان ترم - قابل توجه تمامی دانشجویان محترم 
نقش محوري ايران در حل بحران سوريه  
دومین نشست بین‌المللی وین درباره بررسی وضعیت سوریه در حالی روز گذشته برگزار شد كه برگزاری آن از اهمیت و ابعاد بسیار مهمی برخوردار است. در واقع، اهمیت نشست بین‌المللی وین٢ در این واقعیت نهفته است كه تمامی كشورهایی كه به نوعی در بحران چهار ساله سوریه دخیل بوده‌اند و در این بحران نقش‌آفرینی كرده‌اند، گرد یك میز جمع شدند و به این واقعیت رسیدند كه راهكار نظامی نمی‌تواند پاسخگو و تامین‌كننده اهداف آنها باشد. در این راستا، چه مخالفان دولت بش

نقش محوري ايران در حل بحران سوريه 
نتایج دور دوم مسابقات فصلی خوزستان  
دور دوم مسابقات ازاد استان خوزستان امروز با شرکت ۳۱ کماندار از سراسر استان در اهواز برگزار گردید.کمانداران اهواز.امیدیه.ابادان.دزفول .مسجدسلیمان و شوش با استقبال از این مسابقه در اهواز به رقابت پرداختند که در نهایت نتایج به شرح زیر اعلام گردید:
ریکرو اقایان:
قدرت اقاجری.رضا نقیبی .جواد مندنی زاده
کامپوند اقایان:
رامین طحان.عباس اسماعیل وندی. امیر گودرزی
ریکرو بانوان:
شفق سیف.فاطمه حسینی.شیوا مختاری
در پایان جوایز نقدی و احکام قهرمانی اهدا

نتایج دور دوم مسابقات فصلی خوزستان 
سقف اینجا واسه من کوتاس  
یارو تازه فوقِ دیپلمش رو تو رشته پرورش تخم پرندگان اهلی از دانشکده غیرانتفاعی و غیر حضوری علمی کاربردیتو قریه ی مسلم آباد از توابع یاقوت شهر سفلی مَمَسنی به زور سه ترم مشروطی و دو جلسه تشکیل شوراو نامه از امام جماعت مسجدشون گرفته (نفسم گرفت)
 
 
 
 
 
اونوقت برگشته میگه: از این مملکت باید رفت ، سقف اینجا واسه من کوتاس ..

سقف اینجا واسه من کوتاس 
تقاضای عجولانه شهردار کاشان از شورا سبب التهاب و تنش در منطقه می‌شود  
کاشان نیوز-سعید غلامیان: با فرارسیدن موسم انتخابات بعض مدیران نسبت به مناطقی که تاثیرات بیشتری بر صندوق‌های رای دارند حساس می‌شوند.  در این میان فعالان اجتماعی راوند سعی دارند  از این موقعیت برای شهر شدن راوند بهره برداری کنند. باید تعارف را کنار گذاشت، نگاه‌ها این روزها به سمت راوند که همیشه در حاشیه کاشان بوده شکلی دیگر است، راوند با بیش از ۱۰ هزار رای توجه را به سمت خود جلب می‌کند و صرف نظر از اینکه آیا شهر شدن راوند منافع مردم را بیشت

تقاضای عجولانه شهردار کاشان از شورا سبب التهاب و تنش در منطقه می‌شود 
رقابت های بوکس قهرمانی کشور جوانان برگزار می شود  
مسابقات بوکس قهرمانی کشور جوانان از روز جمعه هفته جاری استارت می خورد.
رقابت های بوکس قهرمانی کشور جوانان از روز جمعه هفته جاری 27 آذر ماه به میزبانی استان مازندران شهرستان ساری برگزار خواهد شد.
قرار است تیم های حاضر در این مسابقات فردا(پنجشنبه) در محل برگزاری رقابت ها حاضر باشند.
مراسم وزن کشی صبح روز مسابقات(جمعه 27 آذر ماه)  انجام خواهد شد.
کمیته فنی فدراسیون صرف نظر از نتایج ، نفراتی که شرایط سنی و عملکرد فنی مناسب در قهرمانی کشور داشته باش

رقابت های بوکس قهرمانی کشور جوانان برگزار می شود  
«ائتلاف نظامی اسلامی» عربستان با ۳۴ کشور ...  
محمد بن سلمان، وزیر دفاع و ولی ولیعهد عربستان بامداد سه شنبه در یک نشست خبری در ریاض از تشکیل آنچه وی «ائتلاف اسلامی برای مبارزه با تروریسم» خواند، خبر داد.به گزارش فارس، محمد بن سلمان، وزیر دفاع و جانشین ولیعهد عربستان بامداد سه شنبه در یک نشست خبری در ریاض از تشکیل «ائتلاف نظامی اسلامی برای مبارزه با تروریسم»، خبر داد.به ادعای محمد بن سلمان، قرار است جمعا 34 کشور در این ائتلاف نظامی مشارکت داشته باشند و 10 کشور خارج از ائتلاف نیز از آن حمای

«ائتلاف نظامی اسلامی» عربستان با ۳۴ کشور ... 
 
آقای رجوی از عهده 30 بچه بر نیامد، چگونه می خواهد از عهده یک کشور
بر آید ؟!
منبع: انجمن
نجات مرکز اراک| سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ چاپ

در پادگان اشرف خراب شده رجوی طبق معمول مشغول کار بودیم. از طریق
بلندگوی مقر ابلاغ کردند در سالن غذا خوری جمع شوید از کار دست کشیدیم و به طرف سالن
رفتیم در سالن جمع شدیم ساعتی گذشت زنی بنام فرزانه وارد سالن شد با چهره خندان
گفت فکر می کنید چه خبر شده که این ساعت از روز شما را جمع کردم کسی خبری نداشت و
جوابی نداشتیم به آن بد

 
معرفی فرهنگ سراها به عنوان پاتوق فرهنگی  
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، با تاکید بر اینکه مدیریت فرهنگ سراها بایستی از نیروهای سازمانی باشند گفت: سیاست های کلان در حوزه های فرهنگی، هنری، مذهبی، اجتماعی و ورزشی توسط سازمان رقم می خورد و فرهنگ سراها نیز نقش ابزاری، اجرایی و فرهنگ سازی در حوزه اجتماعی را بر عهده دارند.مجتبی رضازاده در نشست با فعالین فرهنگی فرهنگ سرای المهدی و معرفی مدیریت جدید، حضور نیروهای بومی این منطقه در فرهنگ سرای المهدی را مورد تاکید دانست و اظ

معرفی فرهنگ سراها به عنوان پاتوق فرهنگی 
اجتماع پرشور اصلاح طلبان کرمانشاه /اولین کنگره حزب مجمع هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه برگزار شد  
 اولین کنگره حزب مجمع هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمانشاه  با حضورپرشور اصلاح طلبان کرمانشاه ،مهمانان و  شخصیت های برجسته اصلاح طلب دبیران احزاب وجوانان اصلاح طلب  استان برگزار شددرآغاز مراسم حاج ابراهیم فتاحی  نماینده هیئت موسس حزب مجمع اصلاح طلبان کرمانشاه ضمن خوشآمد گویی روند تشکیل حزب مطبوع خود را بیان کرد و در ادامه دکتر شهاب تجری  از شخصیت های برجسته استان به ایراد سخنرانی پرداخت.ودرادامه مراسم بخشی از  سخنرانی سید محمد خاتمی در

اجتماع پرشور اصلاح طلبان کرمانشاه /اولین کنگره حزب مجمع هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه برگزار شد 
تغییر تصمیم کمیته فنی/ عالمیان و شهسواری عضو تیم ملی تنیس روی میز شدند  
 
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، بر خلاف نشست قبلی کمیته فنی فدراسیون که چند غایب داشت، این بار تمامی اعضا در جلسه امروز حاضر بودند
پس از بررسی تصمیمات قبلی و در پی صحبت‌های سرمربیان تیم‌های ملی آقایان و بانوان در نهایت مقرر شد بازیکنان اول تا سوم مسابقات انتخابی به مسابقات قهرمانی جهان در مالزی اعزام شوند و همچنین با موافقت حاضرین تصمیم گرفته شد تا ندا شهسواری و نوشاد عالمیان که با داشتن مجوز

تغییر تصمیم کمیته فنی/ عالمیان و شهسواری عضو تیم ملی تنیس روی میز شدند 
آخرین تمرین تراکتور پیش از مصاف با استقلال اهواز برگزار شد  
آخرین برنامه تمرینی تراکتورسازان در مجموعه فجرمقاومت اهواز برگزار شد
تیم تراکتورسازی تبریز که اردوی پیش از بازی خود را در اهواز برپا کرده است امروز آخرین برنامه تمرینی خود را برگزار کرد.
این تمرین از ساعت 11 در زمین مجموعه فجر مقاومت اهواز شروع شد و شاگردان قلعه نویی زیر نظر او و دستیارانش به تمرین پرداختند. مرور برنامه های تاکتیکی از مهم ترین برنامه های تمرینی امروز تراکتورسازان بود.
بدلیل اختلاف دمایی زیاد بین تبریز و اهواز و با صلاحدید

آخرین تمرین تراکتور پیش از مصاف با استقلال اهواز برگزار شد 
زمانبندی شروع کلاسها  
زمانبندی شروع کلاس ها :
دوره ی مقدماتی فروش بلیت              از 23 آبان 94 - ( برگزار گردید )
دوره ی پیشرفته فروش بلیت               از 22 آذر  94 - ( کنسل شد )    
دوره ی رزرویشن گابریل                      از 26 دی 94 - ( برگزار خواهد شد )
 
دوره ی  پیشرفته فروش بلیت بنا به درخواست دانشپذیران محترم به علت تایم کاری فشرده به مناسبت نزدیکی سال نوی میلادی کنسل گردید . زمان برگزاری دوره متعاقبا" به اطلاع عزیزان خواهد رسید. دوره ی صدور بلیت الکترونیکی و خدمات م

زمانبندی شروع کلاسها 
گودرزی:  
 
شرایط استقلال و پرسپولیس عادی و با ثبات است
 

وزیر ورزش و جوانان گفت: شرایط دو باشگاه استقلال و پرسپولیس عادی و با ثبات است.

 

به گزارش پارس به نقل از ایرنا، محمود گودرزی امروز ( دوشنبه ) در حاشیه برپایی سمپوزیوم منطقه ای و بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انجمن بین المللی تربیت بدنی ورزش برای دختران و زنان از سال 1949 تاسیس شده و در کشورهای مختلف نشست هایی برگزار می کند، امسال نیز با دعوت معاونت ام

گودرزی: 
در حاشیه کنگره بین المللی سربداران شب شعر «از تبار باران» در سبزوار برگزار می شود  
دبیر کنگره بین المللی سربداران گفت: شب شعر «از تبار باران» در حاشیه برگزاری این کنگره، در سبزوار برگزار می شود.
دکتر جواد حدادنیا اظهار داشت: از آنجایی که قیام سربداران بازتاب خوبی در شعر شعرای ایران داشته است، ضمن برگزاری کنگره بین المللی هفتصدمین سال قیام سربداران بر آن شدیم تا با برگزاری یک شب شعر ظرفیت های ادبی سبزوار را نیز به نمایش بگذاریم.دکتر حدادنیا افزود: شرکت در این شب شعر برای عموم علاقه مندان و دانشجویان آزاد است و در حین این مر

در حاشیه کنگره بین المللی سربداران شب شعر «از تبار باران» در سبزوار برگزار می شود 
تیم ملی بوکس کشورمان راهی اوکراین شد  
تیم ملی بوکس کشورمان به منظور آماده سازی برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا راهی اردوی تمرینی اوکراین شد.
ملی پوشان کشورمان بامداد روز گذشته(جمعه) تهران را به مقصد شهر "کیف" اوکراین ترک کردند و از آنجا راهی شهر خرسون محل برگزاری اردوی تمرینی خود خواهند شد.
ترکیب تیم ملی بوکس کشورمان در اردوی آماده سازی اوکراین:
    49 کیلوگرم: هومن طغانی 56 کیلوگرم: سجاد نجفی  60 کیلوگرم: فروتن گل آرا 64 کیلوگرم: اسماعیل ارمشی 69 کیلوگرم: سجاد کاظم زاده
75 کیلوگ

تیم ملی بوکس کشورمان راهی اوکراین شد 
شرایط کلاسهای آموزش زبان کره ای  
آموزشگاه کره ای صدیق دانش با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش ترم های آموزش زبان کره ای آموزشگاه صدیق دانش :1- ترم مقدماتی 60 جلسه ، محتوی ترم : آموزش الفبا ، رسم الخط ، اعداد ، صرف افعال ،مکالمات و گرامر پایه و آمادگی تاپیک 1 2- ترم متوسطه 60 جلسه ، محتوی ترم : آموزش گرامر و مکالمات و اصطلاحات متوسطه و آمادگی تاپیک 23- ترم پیشرفته 60 جلسه ، محتوی ترم : آموزش گرامر ،مکالمات و اصطلاحات و مهارت شنیداری پیشرفته و آمادگی تاپیک34- در پایان هر ترم امتحان برگز

شرایط کلاسهای آموزش زبان کره ای  
امام جمعه قیروکارزین: گمنامی عامل بسیاری از مشکلات قیروکارزین/ مردم منتظر کلنگ زنی پالایشگاه هستند  
امام جمعه قیروکارزین: مسائل و مشکلات قیروکارزین از سخنرانی و همایش گذشته است و امروز نیازمند عزم جدی و تلاش در زمینه رفع موانع هستیم.
حجت الاسلام اکبری امام جمعه قیروکارزین در نشست شورای اداری شهرستان قیروکارزین که با  حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد با اشاره به موانع و مشکلات پیشرفت شهرستان گفت: یکی از مشکلات عمده قیروکارزین گمنامی آن می باشد که نیاز به توجه دولتمردان دارد. وی افزود: مسائل و مشکلات قیروکارزین از سخ

امام جمعه قیروکارزین: گمنامی عامل بسیاری از مشکلات قیروکارزین/ مردم منتظر کلنگ زنی پالایشگاه هستند 
همزمان با هفته تربیت بدنی، زنگ لیگ تیراندازی با کمان از پنجشنبه به صدا در می آید  
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، زنگ لیگ برتر تیراندازی با کمان خارج از سالن به میزبانی تیم هیئت تهران در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران از روز پنجشنبه مورخه 23 مهرماه 94 به صدا در می آید.

این مسابقات در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می گردد.مسابقات مذکور با حضور تیم های بانک قوامین، کمانداران طبرستان، عقیدتی سیاسی نزاجا، هیئت تهران، نفت امیدیه، شهرداری بندرعباس، هیئت کیش و اس اس تی

همزمان با هفته تربیت بدنی، زنگ لیگ تیراندازی با کمان از پنجشنبه به صدا در می آید 
راوند و معضل سگهای ولگرد  
محله پاچنار - محل مزاحمت سگهای ولگرد-
معضل سگهای هار و ولگرد را چندین مرتبه خدمت مسئولین ناحیه و شهرداری متذکر شدم  و خطاب به مسئولین شهرداری  مدتی پیش شکایت بردم  و در گروه مجمع پیشگامان توسعه راوند در تلگرام (مسئولین شورا و شهرداری در این گروه عضو هستند) نوشتم:
 " "مشکل سگهای هار و ولگرد در راوند یک معضل عمومی است ولی در حد فاصل جاده قدیمی سرلت و پاچنار مشکل حادتر است . در این منطقه محروم مکرر دانش آموزان عزیز در هنگام ایاب و ذهاب خود  با حمله

راوند و معضل سگهای ولگرد 
فولادشهر  
 یه جمعه،یه كوه،یه نیمرو و یه دنیا صفا و صمیمیت     چمعی از همشهریان مقیم فولادشهر در برنامه كوهپیمایی هفتگي .ادامه تصاویر در وبلاگ زیبای  فولادشهر نیگنانی دیگر  ارسال تصاویر توسط  جناب آقای نعمتی  مدیر با اخلاق ،مستقل و كوشای فولادشهر نیگنانی دیگر

فولادشهر 
قلعه نویی: تراکتور از نظر اخلاقی و فنی رو به پیشرفت است؛ یونس را کنار نگذاشته ام  
سرمربی تیم تراکتورسازی با حضور در نشست خبری پیش از بازی تیمش با استقلال اهواز، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
"امیر قلعه نویی" با ابراز خوشحالی از حضور دوباره در اهواز اظهار داشت: خوزستان باید مهد فوتبال ایران باشد. به مردم این شهر بخاطر صدرنشینی تیم استقلال خوزستان تبریک می‌گویم. 
وی ادامه داد: بازی فردا مثل همه بازی‌ها شرایط خاص خودش را دارد. درست است که تیم استقلال اهواز در انتهای جدول قرار دارد ولی این تیم جوان‌های خوبی دارد و ما باید

قلعه نویی: تراکتور از نظر اخلاقی و فنی رو به پیشرفت است؛ یونس را کنار نگذاشته ام 
يك نظر  
نظر یكی از بازدید كنندگان محترم (كارشناس)
 
با سلام درتخلیه وکاهش جمعیت نیگنان نه شکی است و نه تعجبی وقتی نزدیک به 14 استان کشور درخطرخشکسالی بسر میبرد خراسان جنوبی و شهرستان بشرویه نیگنان و چندین روستای دیگر می تواند از محل های درحال تخلیه باشد بر گشت به سال های پرباران و ترسالی و حیات دوباره این مناطق هم بانوشته های احساسی قابل برگشت نیست.حیات دوباره این مناطق که نزدیک به 20سال است با خشکسالی های پی درپی دست وپنجه نرم می کنند بادرج جند نوشته

يك نظر 
وضعیت زندگی منافقین از زبان یک عضو جدا شده این گروهک تروریستی  
 

یک عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین گفت: منافقین هم اکنون نه تنها در کمپ ترانزیت و موقت لیبرتی در کنار فرودگاه بین المللی بغداد در عراق بلکه در تیرانا پایتخت آلبانی در اروپا هم در اوج فلاکت و بدبختی زندگی می کنند.ˈجهانشاه سید رحیمیˈ روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق با اشاره به مناسبات درون فرقه ای حاکم در گروهک تروریستی منافقین گفت: وضعیت زندگی اعضای این گروهک بسیار تاسف برانگیز است.این عضو جدا شده از گ

وضعیت زندگی منافقین از زبان یک عضو جدا شده این گروهک تروریستی 
احتمال‌ انحلال‌ شورای‌ عالی‌ فناوری‌ اطلاعات  
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابوالحسن فیروزآبادی در جمع خبرنگاران در حاشیه نمایشگاه الکامپ در پاسخ به سوالی درباره زمان رفع محدودیت قانونی تماس تصویری از طریق موبایل اظهار داشت: لغو محدودیت تماس تصویری مستلزم تصویب پیوست فرهنگی است که پیوست فرهنگی هنوز در شورای عالی فضای مجازی ارائه نشده است. وی پیش‌بینی کرد:‌پس از تصویب پیوست فرهنگی احتمالاً رفع محدودیت قانونی تماس فرهنگی از طریق موبایل تا 6 ماه آ

احتمال‌ انحلال‌ شورای‌ عالی‌ فناوری‌ اطلاعات  
زمان برگزاری تمرین فردای تراکتورسازان و سفر به تهران  
اعضای سرخ پوشان تبریزی فردا یک جلسه تمرینی برگزار و سپس راهی تهران می شوند.
تمرین فردای تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۰:۳۰ در زمین چمن اختصاصی این باشگاه پیگیری میشود.
اعضای این تیم پس از پایان تمرین با پروازی راهی تهران می شوند و سپس به اهواز سفر می کنند.
گفتنی است، دیدار تیم های استقلال اهواز و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱5 روز پنجشنبه ۲۶ آذر در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

زمان برگزاری تمرین فردای تراکتورسازان و سفر به تهران 
جت لي مسابقات جهاني ووشو را افتتاح کرد  
 جت لی مسابقات جهانی ووشو را افتتاح کرد
ستاره سینما و قهرمان اسبق ووشوی چین، طبل افتتاح سیزدهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان را به صدا درآورد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ جت لی که از قهرمانان سابق ووشوی چین محسوب می شود در مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی ووشو در شهر جاکارتای اندونزی حضور یافت.حضور وی با استقبال مردم و ورزشکاران  روبرو شد و در نهایت این ستاره سینما برای لحظاتی سخنرانی کرد و با به صدا درآوردن طبل افتتاحیه

جت لي مسابقات جهاني ووشو را افتتاح کرد 
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال مادرید - رم...!  
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال مادرید - رم...!
 

لحظاتی قبل قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و قرعه سختی برای تیم هایی یوونتوس، آرسنال و پاریسن ژرمن خارج شد که به عنوان تیم های دوم از گروه خود صعود کرده بودند.


 دیدار های رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ های 16،17، 23 و 24 فوریه (27 و 28 بهمن و 4 و 5 اسفند) برگزار خواهند شد و دیدار های برگشت در تاریخ 8،9، 15 و 16 مارچ (17، 18 اسفند و 24، 25 اسفند) ب

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال مادرید - رم...! 
سواره‌کانی سولتان عبدولحه‌مید و کوشتاری ئه‌رمه‌نیه‌کان-siamand selki  
قه‌ده‌ری کورد وایه‌ له‌ زوربه‌ی سه‌رده‌مه‌کاندا به‌شی هه‌ره‌ زۆری کورد له‌ ریگای ئاغاو ده‌ربه‌گ و شێخه‌کانه‌وه‌
 له‌پیناو په‌یداکردنی نان و پاره‌ چونه‌ته‌ پال هیزه‌ سته‌مکارو داگیرکه‌ره‌کان و خزمه‌تیان
 کردون.له‌سه‌ره‌تای سه‌ده‌ی بیسته‌مدا سولتان عه‌بدولحه‌میدی عوسمانی له‌ریگای سه‌رۆک هۆزو ئاغاکانه‌وه‌ سوپایه‌کی گه‌وره‌ی له‌ کورد پێک هێناو ناویان لێ نا سواره‌کانی سولتان عه‌بدولحه‌مید،

سواره‌کانی سولتان عبدولحه‌مید و کوشتاری ئه‌رمه‌نیه‌کان-siamand selki